منو
Your Cart

درباره ما

در دنیای امروز وسیله نقلیه معمولا جزئی از اجزای اصلی زندگی هر شخص و خانواده‌ای به حساب آمده و در بیشتر کشورها خرید خودرو معیاری برای راحتی و رفاه بیشتر است ولی این معیار در هر کشوری، متفاوت است. به طور کل تعداد خودرو‌ها در هر کشور متفاوت است. یکی از عوامل تعداد مختلف خودروها در هر کشور، جمعیت ساکن در آن کشور است.در دنیا کشور‌های پر‌جمعیتی مانند هند و چین وجود دارد که نسبت به جمعیتی که دارند، تعداد خودروها نیز در این کشورها زیاد است اما معیار برای سنجش تعداد خودروهای یک کشور، تعداد خودروها در هر هزار نفر است.در این آمار جهانی کشور ایران تقریبا با ۲۱۵ خودرو به ازای هر ۱۰۰۰ نفر، حدودا رتبه ۷۰ را دارد. در سال‌های اخیر مردم ایران علاقه زیادی برای خرید خودرو از خود نشان داده‌اند و همان‌طور که می‌دانید برندهای مختلف از سراسر دنیا به ایران وارد شده‌اند و قسمت عمده دیگر بخش تولید داخلی این خودرو ها می باشد . 

همانطور که می دانید جهت استفاده بهینه از وسایل نقلیه می بایست هزینه هایی را جهت نگهداری آن را پرداخت نمود . قسمتی از این محصولات شامل لوازم مصرف بوده قسمتی دیگر شامل لوازم یدکی و بخشی هم محصولات لوکس و زینتی می باشد .

به همین منظور فروشگاه اینترنتی CarluxeShop در نظر دارد بهترین و مرغوبترین کالاهای داخلی و وارداتی را در زمینه لوازم یدکی , لوکس و محصولاتی که مرتبط با خودرو هستند را فراهم و ارائه نماید همچنین بخشی از این محصولات نیاز به نصب و خدمات را دارد که در نظر است تا حد امکان این خدمات را در محل مشتریان ارائه نمود 


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات